Dostawa, raty, leasing

Najlepiej sprzedające się

Promocje

Przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 Żółta Powiększ do pełnego rozmiaru

Przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 Żółta

Automatyczna przyłbicaWarrir Tech 9-13 Zółta  z płynną nastawą zaciemnienia

Więcej szczegółów

0700 000 401

383,00 zł


Przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń spawalniczych dostępnych obecnie na rynku. Praktyczna i lekka konstrukcja przyłbicy spawalniczej Warrior Tech 9-13 sprawia, iż doskonale nadaje się ona do wykonywania wszelkiego typu prac spawalniczych i szlifierskich.

Możliwości przyłbicy spawalniczej Warrior Tech 9-13 żółtej

Przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 posiada wiele niepowtarzalnych cech, które wyróżniają ją pośród reszty przyłbic spawalniczych dostępnych obecnie na rynku. Jej najważniejsze zalety to:

  • płynna nastawa zaćmienia – która ułatwia wykonywanie wszelkich prac spawalniczych oraz szlifierskich,
  • niewielka waga samej przyłbicy spawalniczej – jej masa całkowita to 520g,
  • wygodna konstrukcja – poręczność w tym wypadku idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi tejże przyłbicy spawalniczej, co sprawia, że idealnie wykonuje się nią wszelkiego typu prace szlifierskie oraz spawalnicze,
  • udoskonalony system zabezpieczeń – przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 idealnie zabezpiecza przed poparzeniem głowę, szyję oraz uszy.

Produkt jest niezwykle poręczny. Przyłbica spawalnicza Warrior Tech 9-13 dostępna jest w kolorystyce żółtej. Do tego idealnie nadaje się do spawania metodami: IG/MAG, MMA oraz TIG.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą dotyczącą zakupy nowoczesnej i bardzo poręcznej przyłbicy spawalniczej Warrior Tech 9-13, która sprawdzi się zarówno podczas prac spawalniczych jak i szlifierskich.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane